Vizyon – Misyon

Vizyonumuz
Firma politikamız butun bilgi ve tecrubelerimizi her gecen gun artırarak muşterilerimiz ve sektorumuzle paylaşmaktır. Eğitimli personelimizle, muşteri memnuniyetini ve urun kalitesini en ust duzeyde tutmak ve gerekli tum onlemleri alarak iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimize etmek oncelikli ilkemizdir.
Fabrika ve şantiye faaliyetlerimiz esnasında calışanlarımıza, 3.şahıslara, şirket varlıklarına ve çevreye gelebilecek zararları asgari duzeye indirmekte ve uluslararası ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına ve faaliyet gosterilen ulke yasal gerekliliklerine gore hareket etmekteyiz. Urunlerimizden doğabilecek cevresel kirlenmenin onlenebilmesi acısından, surekli izleme ve olcme yapmayı, yapılan değerlendirmeleri kayıt altına alarak belgelendirmeyi ve tum bu uygulamaları kamuoyu ile paylaşmayı gorev bilmekteyiz. Firmamız ayrıca İş Guvenliği, Sağlık ve Cevre Kalite Yonetim sistemimizin geliştirilmesi icin gereken tum şartları oluşturacağını ve bu yonde yeni hedefler belirleyerek calışanlarına sağlıklı, guvenilir, hijyenik bir ortam sunmayı ve muşterilerimize daima kaliteli urun ve hizmet vermeyi AHED PLASTİK olarak taahhut etmekteyiz.
Misyonumuz
Firma Hedefimiz her yonu ile takip edilen, yerli uretimi destekleyen ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak daima yuzu ileriye donuk, kaliteden odun vermeyen, muşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firma olmaktır.